Description
Faux Alabaster Mushroom Glass Lens – 6″ Fitter “Pkg Of 4”
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39111812 |
| Manufacturer Part Number | 315110 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Material | Glass |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Fitter/Neck Size (In) | 6″ |
| Depth | 18.9 in |
| Height | 9.6 in |
| Weight | 6.2 lb |
| Width | 9.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | No |
| Stainable/Paintable | No |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |






Reviews
There are no reviews yet.