Description
Web Air Filter Freshener – Helps Control Smoke, Pet And Other Odors – Works With Any Furnace Or Air Filter – Use With Clean Filter For Best Results – Gardenia
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47131812 |
| Manufacturer Part Number | WGARDENIA |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 6.4 in |
| Height | 0.3 in |
| Weight | 0.1 lb |
| Width | 6.1 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Web |
| TAABAA | Yes |
| UPC Code | 721404130048 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |






Reviews
There are no reviews yet.