Description
Georgia-Pacific Compact Side-By-Side Bath Tissue Dispenser – 4 Times The Capacity Of Single Standard 2-Ply Rolls – Transfer Paddle Deters Early Access To New Roll, Reducing Stub Roll Waste – Use With 117876 Or 530312 Bath Tissue – Mfg #56784
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47131710 |
| Manufacturer Part Number | 56784 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 7.4 in |
| Height | 7.0 in |
| Weight | 2.95 lb |
| Width | 11.7 in |
| Product Features | |
|---|---|
| TAABAA | Yes |
| Brand | Georgia-Pacific |
| UPC Code | 073310567846 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| UL Listed | No |
| GSA Approved | No |






Reviews
There are no reviews yet.