Description
5 Oz OdoBan Food Odor Fogger – Single Shot Aerosol Fogger – Eliminates Stubborn Food Odors Such As Curry, Fish And Garlic – Works In Deep Crevices Where Sprays Cannot Reach – Leaves No Sticky Residue – Covers 10,000 Cu Ft – Priced Each; 12 Per Full Case
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47131805 |
| Manufacturer Part Number | 9705B62-5A |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 2.0 in |
| Height | 7.0 in |
| Weight | 0.47 lb |
| Width | 2.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| UPC Code | 732109402545 |
| Brand | Odoban |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |






Reviews
There are no reviews yet.