Description
TayMac Weatherproof Round Metal 5-Hole Weatherproof Box – 1/2″ FIP Tapped Holes – Gray
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39121303 |
| Manufacturer Part Number | RB550S |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 4.2 in |
| Height | 1.7 in |
| Weight | 0.7 lb |
| Width | 5.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Taymac |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| UPC Code | 092326111584 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |






Reviews
There are no reviews yet.